Dzimumlocekļa palielināšana

Dzimumlocekļa palielināšana

Dzimumlocekļa palielināšanas iespējas ir plaši aprakstītas manā lapā: www.drarturs.com, šeit izklāstīšu par dzimumlocekļa palielināšanas konsultācijām.

Dzimumlocekli ir iespējams palielināt garumā un resnumā izmantojot masāžas, lietojot ekstenderu un zināmos gadījumos arī pielietojot vakuuma pumpi. Runājot par ūdens pumpjiem, tad diemžēl ar tiem ir ļoti sarežģīti un pamatā dzimumlocekļa palielinājumu iegūt ir nereāli.

Attiecībā uz ķirurģiskajām dzimumlocekļa metodēm, palielināšanu var iegūt tikai resnumā, bet šādā veidā vizuāli dzimumloceklis zaudē savu estētisko skatu. Kāpēc nav iespējams palielināt dzimumlocekli ar ķirurģiskām metodēm var uzzināt izlasot: "Ķirurģiskās metodes".

Dzimumlocekļa palielināšanai iesaku izmantot  dzimumlocekļa masāžas (augeotensīvo metodi) vai arī lietot ekstenderu. Tiem kam interesē dzimumlocekļa palielināšana piedāvāju konsultācijas klātienē vai video konsultācijas. Ja ir interese vispārīgi konsultēties par dzimumlocekļa palielināšanu var izmantot arī konsultācijas pa telefonu, tikai šajās konsultācijās sīkāk par masāžām nevarēs izrunāt.

Dzimumlocekļa masāžas

  • Uzzināsiet, kas un kā jādara, lai veicot masāžas panāktu dzimumlocekļa palielināšanos garumā un resnumā.
  • Uzzināsiet biežākās kļūdas un no kā jāizvairās veicot masāžas.
  • Būs pašam jāpraktizējas, lai iemācītos pareizi veikt masāžas. 
  • Atkārtotas konsultācijas (bezmaksas 3 mēnešu laikā).
  • Iespējamie papildus līdzekļi labāku rezultātu sasniegšanai.

Ekstenderi

Kā pareizi lietot ekstenderu, kā iespējams kombinēt ekstendera lietošanu ar dzimumlocekļa masāžām. Biežākās kļūdas lietojot ekstenderu.

Vakuuma pumpji

Dzimumlocekļa apkārtmēra palielināšanas tehnika izmantojot vakuuma pumpjus. Pumpju lietošana kombinācijā ar dzimumlocekļa masāžām.

Konsultācijas ilgums: vidēji 60 min
Konsultācijas maksa klātienē: 50,00 EUR
Video konsultācijas maksa: 35,00 EUR
Pieteikties uz konsultāciju!