Seksologa Dr. Artūra Vāveres konsultācijas

Dr. Artūrs Vāvere

Piedāvāju izmantot manas - ārsta seksologa, seksa terapeita sniegtās konsultācijas, lai atrisinātu  sasāpējušos jautājumus seksuālajā dzīvē, izmainīt skatījumu un attieksmi uz esošo situāciju.

Latvijā esmu sasniedzams pāris mēnešus gadā, tomēr, pateicoties mūsdienu tehnoloģijas risinājumiem, konsultācijas - nepieciešamības gadījumā arī ārstēšanu, iespējams saņemt neatkarīgi gan no Jūsu, gan manas atrašanās vietas.

Ja Jūs atrodaties šajā lapā, tad visticamāk, ka vēlaties noskaidrot vai rast risinājumu kādā jautājumā un nevarat izlemt, kādu konsultācijas veidu izvēlēties - Jums ir iespēja piezvanīt vai uzrakstīt man uz e-pastu (telefona numurs un e-pasta adrese redzama lapas augšpusē), izklāstīt savu jautājumu un vienosimies, kāda veida konsultācija Jums būtu nepieciešama.

Konsultācijas veidi:

Video konsultācija

Konsultācija tiešsaitē, kur iespējams risināt visa veida jautājumus. Konsultācijas ilgums līdz 1 stundai. Konsultācijai tiek izmantots Skype vai ooVoo programma.

Uzzināt vairāk >>>

Konsultācija pa telefonu

Konsultācijā pa telefonu ir pieejamas tikai  pēc video konsultācijas, lai precizētu neskaidros jautājumus un kontrolētu ārstēšanas procesu. Konsultācija pa telefonu ilgst līdz 30 min.

Uzzināt vairāk >>>

E-konsultācija

E-konsultācija ir pieejamas tikai  pēc video konsultācijas, lai precizētu neskaidros jautājumus un kontrolētu ārstēšanas procesu.

Uzzināt vairāk >>>

Konsultācija klātienē

Ārsta personisks apmeklējums uz kurām iepriekš ir jāpierakstās. Konsultācijas klātienē līdz  2017. gada jūnijam netiek plānotas!

Uzzināt vairāk >>>

Konsultācijas izmaksas

Konsultācijas veidsCena (EUR)

1. Konsultācija klātienē

50,00
2. Video konsultācija 35,00
Pieteikties uz video konsultāciju